Інформація про мене

Профессиональный фотограф Женя Лайт

Вітання! Давайте знайомитися! Мене звуть Женя Лайт, живу та працюю в Києві. Пропоную свої послуги фотографа. Я професійно займаюся мистецтвом фотографії з 2009 року. Проводжу весільні, студійні, сімейні, дитячі та індивідуальні фотозйомки. Здебільшого я знімаю яскраві емоції вас та ваших близьких людей. Не забуваю про гарні портрети та деталі. Завжди роблю знімальний процес легким та невимушеним.
Звертаючись до мене, ви будете впевнені в наявності професійного досвіду та в тому, що на фотосесії все буде легко та комфортно, без незручних ситуацій. Часто чую про те, зі мною просто працювати, навіть за відсутності досвіду роботи з фотографами. Я завжди пораджу, як оптимально розташуватися перед об'єктивом, на які моменти протягом дня варто звернути увагу на отримання максимально якісних весільних фотографій. Я обов'язково пораджу молодій парі найкращі локації для проведення весільної фотосесії або Love Story, як влітку, так і взимку, адже морозна холодна погода не сприятлива для зйомок і ми з нареченими в основному фотографуємося у приміщеннях та професійних фотостудіях Києва. Ви завжди можете зв'язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом.

Мої досягнення в галузі фотографії

років досвіду фотографа
0 +
щасливих клієнтів
100 +
весільних фотосесій
10 +
студійних фотосесій
450 +
оброблених фотографій
30000 +

Відгуки моїх клієнтів

Популярні питання для весільного фотографа

— Я завжди відповідально ставлюся до своєї роботи. Тому обов’язково укладаю договір про надання послуг, у якому прописано всі основні моменти майбутньої фотосесії: дата, час, місце початку зйомки, загальна тривалість, вартість та умови оплати, термін готовності фотографій. Ви можете бути спокійними і не переживати з приводу вибору фотографа.

— Оплата ділиться на дві частини: під час підписання договору ви вносите передоплату у розмірі 20% від загальної вартості обраного тарифу. Решта суми 80% оплачується в день зйомки після закінчення роботи фотографа.

— Кількість фотографій весільного дня залежить від загальної тривалості часу роботи фотографа, кількості локацій на прогулянці, співвідношення репортажної та постановочної фотозйомки, насиченості програми ведучої урочистості, наявності фотозони на банкеті та інших факторів. В середньому, професійний фотограф робить 500-800 фотографій. Усі знімки проходять базову корекцію у програмах Photoshop та Lightroom.

— Я гарантую, що ви отримаєте свої яскраві та емоційні фотознімки протягом 10-20 днів. Термін обробки фотографій безпосередньо залежить від сезону, кількості замовлень та зайнятості фотографа. Ви також можете замовити прискорену обробку за 3 дні (доплата 20% вартості замовлення).

— Ви отримаєте всі свої фотографії у форматі jpeg на диску, флешці або через файлообмінник. Всі фотографії проходять обробку: кадрування, корекцію кольору, підвищення різкості і базову ретуш. Друк фотографій лише за домовленістю, вихідні файли у форматі Raw можуть бути надані у весільному тарифі Premium.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності