Блог Жені Лайта - Фотографа у Києві

Коротко про автора

Вітання! Я – професійний фотограф Женя Лайт, радий Вашому відвідуванню мого сайту. У своєму персональному блозі надам багато корисної інформації, яка відноситься до фотосесій та їх правильної організації.

Всі огляди та рекомендації засновані на десятирічному досвіді роботи фотографа, є моєю суб’єктивною думкою.

Приємного читання!

Найкращі фотостудії у Києві

Огляд інтер’єрних фотостудій міста Києва. Як правильно вибрати інтер’єр для фотосесії. Критерії вибору студії та мій особистий рейтинг.

Студійні фотосесії у стилі Ню

Жанр ню включає кілька категорій: будуарна, еротична, інтимна зйомка. Кожен вибирає те, що йому ближче та цікавіше за духом. Це чудова можливість поглянути на себе абстрактним поглядом з боку.

ТОП-10 зіркових сторінок в Інстаграм

Рейтинг ТОП-10 сторінок Instagram найпопулярніших світових зірок…

Модельні тести та снепи

Портфоліо – головний інструмент моделі. Від його наповнення багато в чому залежить кар’єра, успіх, кількість пропозицій. Чим правильніше складено модельне портфоліо – тим вища ймовірність, що саме на вас зверне увагу модельний скаут, букер або фотограф для роботи на умовах TFP. Тому підходити до підготовки слід відповідально. А починати необхідно — із снепів та тестів.

РАГСи міста Києва. Контактна інформація

Вибираєте місце для урочистої весільної церемонії? Всі ЗАГСи міста Києва, контакти та режим роботи.

Як потрібно позувати на фотосесії

У цій статті я розповім вам про те, як правильно позувати на фотосесії. Тільки найкращі ідеї для позування на всі випадки життя.

Як вибрати місце для весільної фотосесії

Ідеальне місце для фотозйомки, з відмінним освітленням, атмосферою та власне «красивим заднім планом» підбирається у кожному випадку індивідуально. Варто взяти до уваги місце розташування локації, щодо інших точок маршруту.

Новорічна фотосесія у студії 2024

За вікном мороз та снігопад? Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. Настав час подумати про подарунки та сюрпризи для близьких людей.

Таймінг та точне планування весільного дня

У цій статті я розповім вам про те, як правильно спланувати весільний день за часом, щоб він залишив лише приємні спогади з мінімальними переживаннями та чудові фотографії на згадку.

Весільна фотозона та варіанти її оформлення

Вважають, що будь-яка стіна підійде для фотосесії із запрошеними гостями. Але унікальна фотозона, крім функції прикраси, може стати додатковою розвагою для ваших гостей.

Весільні тренди 2023-2024

Ви плануєте весілля? Я підготував свіжий огляд весільних трендів, ідей та тенденцій 2023-2024 років. Основні новинки в декорі, розвагах, образах нареченої та багато іншого.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності