Успішність урочистого заходу залежить від правильної підготовки. Весілля – яскравий приклад. У цій статті я розповім вам про те, як правильно спланувати весільний день за часом, щоб він залишив лише приємні спогади з мінімальними переживаннями та чудові фотографії на згадку.
Трепетні освідчення в коханні, пропозиція руки та серця вже позаду. Починається підготовка до весілля, що складається з приємних турбот. Настав час планувати та складати графік для весільного дня. Визначтеся з основними пунктами, розставте пріоритети. Можете скласти таблицю, у ній зручно систематизувати всю інформацію: події, дати, час зустрічей, вартість, контакти фахівців. Основним у підготовці до весілля буде вибір професіоналів, які допоможуть зробити цей день незабутнім. Головною людиною із фіксації всіх радісних моментів буде професійний фотограф. Він має бути досвідченою, технічно підготовленою та головне творчою людиною.
Необхідно розуміти, що план є динамічним: зміни та корективи можуть знадобитися у процесі дня.
5 простих порад плануванні весільного дня:
1. Починайте планування дня з часу закінчення основних пунктів
Це, звичайно, не час салюту та прощання з гостями. Визначте основні етапи та напишіть час виконання, орієнтуючись від закінчення до початку. Наприклад, якщо ЗАГС заплановано на 13:30, виїхати потрібно буде о 12:45, зібраними потрібно бути до 12:30, викуп нареченої буде о 12:00 і т.д.
Так набагато простіше розписати час: від ранкового будильника до весільного салюту.
2. Пам’ятайте про дрібниці
Часто незначні моменти, що здаються дуже мало витратними за часом, можуть суттєво вплинути виконання весільного таймінгу.
Наприклад: тости, привітання та фотосесія з гостями, кидання букета, розрізання торта – це все може затягуватися. Потрібно передбачити тимчасові зазори для цих пунктів.
3. Пам’ятайте про кількість запрошених гостей
Прямий вплив на таймінг весільного дня мають гості та загальна кількість. Тривалість деяких пунктів плану істотно відрізнятиметься для 20 та 80 гостей. Час на вітання, фотосесію з нареченими тощо. Зверніть увагу на це!
4. Мінімізуйте час між урочистою церемонією та банкетом
Для проведення прогулянки – фотосесії необхідно 2-3 години. Подумайте про своїх гостей. Якщо всі дружно їдуть на прогулянку – візьміть легкі закуски та напої. Ідеальним варіантом буде виїзна церемонія перед самим бенкетом. А весільну фотографію краще провести раніше цих 2 пунктів. Як вибрати місце для весільної фотосесії, розповім у цій статті.
5. Плануйте час завжди по максимуму
Час на дорогу займає зазвичай 40 хвилин, але одного разу вам знадобилася ціла година. Заплануйте 1 годину, навіть якщо без пробок їзди лише 15 хвилин. Приїдете раніше – буде додатковий час для зйомки з гостями. Звичайно, найпростіше доручити ці турботи весільному організатору. Він має необхідний досвід співпраці та контакти перевірених виконавців: фотографа, відеографа, ведучого, декораторів та флористів, найкращими банкетними залами тощо. Усі фахівці повинні бути поінформовані про таймінг весільного дня та чітко дотримуватися його виконання.
Чіткий план дій має бути готовим за кілька тижнів до весілля. Усі підрядники повинні мати екземпляр похвилинного таймінгу та час свого “виходу на сцену”
А я із задоволенням зафіксую на фотографіях усі Ваші радісні моменти, зберігши їх для сімейного альбому.
Ваш фотограф Женя Лайт!
© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності