РАГСи міста Києва 2024: адреси, режим роботи та контакти

Вибір РАГСу для весільної церемонії в Києві може бути трохи складним, беручи до уваги велику кількість різних варіантів. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам прийняти правильне рішення:

Дослідіть різні РАГСи: Спочатку вивчіть різні РАГСи, щоб зрозуміти, які варіанти доступні. Ви можете переглянути сайти РАГСів, щоб дізнатися про їхні послуги та вартість.

Дізнайтеся про репутацію РАГСу: Попросіть у своїх друзів, колег або родичів поради про те, який РАГС їм подобається і чому. Це може допомогти вам оцінити репутацію РАГСу.

Оцініть доступність: Перевірте місцезнаходження ЗАГСу та переконайтеся, що він легко доступний для вас та ваших гостей. Розташування РАГСу може також впливати на доступність паркування та громадського транспорту.

Розмір РАГСу: Переконайтеся, що РАГС, який ви оберете, може вмістити всіх гостей. Деякі ЗАГСи можуть бути дуже маленькими та можуть не вмістити велику кількість гостей.

Відвідайте ЗАГС особисто: Перед тим, як обрати РАГС, відвідайте його особисто. Це допоможе вам краще зрозуміти атмосферу та якість послуг, які він надає.

Зверніть увагу на стиль РАГСу: Залежно від того, який стиль весілля ви хочете, виберіть РАГС, який відповідає вашим побажанням. Деякі РАГСи мають традиційніше оформлення, інші – більш сучасне. Оцініть послуги:

Перевірте, які послуги надаються у РАГСі, щоб зрозуміти, які опції доступні для вас. Наприклад, деякі РАГСи надають фотосесії, відеозйомку, оформлення приміщення тощо.

Вартість: Нарешті переконайтеся, що вартість послуг відповідає вашому бюджету. Перевірте, чи входить у вартість і чи є додаткові витрати за додаткові послуги.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам вибрати відповідний РАГС для вашої весільної церемонії у Києві.

Previous slide
Next slide

ЗАГС №1

Телефон: 096-188-81-88

Адреса: Київ, просп. Академіка Глушкова 1, ВДНГ, 8 павильон

Ціна:

Вт, Ср, Чт – 17000 грн.

Пн, Пт, Сб, Вс – 22000 грн.

РАГС N1 – новий приватний зал для весільних церемоній на території ВДНГ. Гарний, просторий, світлий дизайн. Місткість до 250 гостей. Є окрема кімната для зборів нареченої.

"Шлюб за добу" від Мін'юсту України (Печерськ)

Телефон: 044-227-94-48

Адреса: м. Київ, вул. Генерала Алмазова 11

Ціна: 8000 – 18000 грн.

Церемонія у центрі столиці – на Печерську. Сучасна скляна зала в класичному стилі підійде для камерних церемоній. Церемонія у ГОТОВО! – це весілля, яке хочете саме Ви! Ви отримаєте задоволення від атмосфери у залі та відсутність шаблонів на їхній церемонії.

Previous slide
Next slide

"Шлюб за добу" від Мін'юсту України (Конча-Заспа)

Телефон: 063-037-77-37

Адреса: м. Київ, Столичне шосе 275

Ціна: 12000 – 22000 грн.

Локації “На воді”, “Велика резиденція” та “Мала резиденція” або фотозона “Альтернатива”. Кожна наречена мріє про чарівне весілля, як у казці. Виїзна церемонія на території заміської резиденції, серед природи та вишуканої архітектури втілить Вашу мрію у життя. Весільна зона “На воді” виконана романтикою та надихає своєю красою. Королівське весілля – це політ фантазії мрійниці.

Previous slide
Next slide

"Шлюб за добу" від Мін'юсту України (Платформа)

Телефон: 050-943-44-44

Адреса: м. Київ, Магнітогорська, 1-а

Ціна: 8000 – 18000 грн.

Українське весілля — це яскраве дійство, яке повністю відображає українські традиції, культуру та звичаї, які накопичувалися та передавалися з покоління в покоління. Було враховано всі тонкощі, щоб відтворити атмосферу українського весілля, починаючи від етно-декору, закінчуючи наповненням церемонії та автентичним музичним супроводом.

Центральний РАГС Києва

Телефон: 044-236-02-43

Адреса: пр. Перемоги 11

Режим роботи: Вт, Пт, Сб – 9:00 – 18:00

Центральний РАГС міста Києва виділяється серед інших своїми розмірами. Великий та просторий з 3 залами для урочистих церемоній. У гарячий весільний сезон може бути перевантажений, що відображається на часі очікування молодят та гостей у черзі. Зали дуже великі та світлі, через високі вікна до стелі. Інтер’єр трохи застарів. Персонал не найпривітніший. Нав’язливо пропонують додаткові послуги – фотозйомку на лавці біля стіни, відеокліп церемоній тощо.

Солом'янський РАГС Києва

Телефон: 044-408-22-55

Адреса: бул. Вацлава Гавела, 1/28

Режим роботи: Ср, Чт, Пт – 9:00 – 18:00

У цьому РАГСі буваю найчастіше, що свідчить про його популярність у Києві. Весільні церемонії тут легкі та невимушені. Зал один, він середніх розмірів, класичний інтер’єр. Приємний та молодий персонал. Додаткові послуги пропонують ненав’язливо.

Навіть у розпал весільного сезону, час очікування не перевищує однієї години.

Цей РАГС рекомендую всім, найоптимальніший варіант для весільної урочистої церемонії.

Дарницький РАГС Києва

Телефон: 044-566-54-77

Адреса: вул. Заслонова 16

Режим роботи: Вт, Чт – 9:00 – 17:00; Ср – 9:00 – 13:00

Найпопулярніший РАГС на Лівому березі Києва. Зал для проведення весільних церемоній значних розмірів дозволяє вмістити в себе велику кількість родичів і гостей молодят. Інтер’єр морально застарів. Персонал не найпривітніший. Церемонії проводяться надто офіційно “без душі”. Якість пропонованих фото та відеопослуг низька. Раджу вибирати цей варіант тільки за зручністю розташування для нареченого та нареченої.

Дніпровський РАГС Києва

Телефон: 044-559-89-22

Адреса: бул. Верховної Ради 8/20

Режим роботи: Ср, Чт, Пт – 9:00 – 18:00; Сб – 9:00 – 16:00

Другий за значимістю РАГС на Лівому березі Києва. Примітний досить яскравим та оригінальним фасадом. Вестибюль тісний, завжди багато людей. Зал невеликий, вікна маленькі, низька стеля. Природного світла мало, зйомка можлива лише з додатковим джерелом світла. Над столом для підписів молодят величезної висоти стеля, з великою люстрою. Є опція посипання пелюстками троянд зверху. Персонал не дуже приємний, іноді можуть нахамити. Церемонії швидкі, без родзинки.

Печерський РАГС Києва

Телефон: 044-280-13-64; 280-12-42

Адреса: вул. Лейпцизька 12

Режим работы: Ср, Чт, Пт, Сб – 9:00 – 18:00;

Дуже популярний київський РАГС, що зумовлено винятково місцем розташування в серці Печерська та близькістю до деяких визначних пам’яток та парків зручним для весільної фотосесії. Розташований на першому поверсі житлового будинку, фасад та вхід не дуже красиві та святкові. Персонал ввічливий, але часто затягується час очікування у черзі, без особливих причин. Зал середній, без природного світла, незручні щаблі та колони. Інтер’єр звичайний, у бежевих тонах. Постійні проблеми з паркуванням.

Голосіївський РАГС Києва

Телефон: 044-287-08-44

Адреса: вул. В. Васильківська 92

Режим роботи: Вт, Ср, Чт, Пт, Сб. – 9:00 – 18:00;

Це один із найнепопулярніших РАГСів міста. Причиною тому дуже маленькі розміри, відсутність вестибюля для гостей, суворий персонал, відверто убогий інтер’єр.

Не можу назвати жодної причини для вибору цього місця проведення весільної церемонії.

Можливо лише проживання у сусідньому будинку.

Шевченківський РАГС Києва

Телефон: 044-483-08-20

Адреса: вул. Пугачова 17

Режим роботи: Ср, Чт, Пт – 9:00 – 18:00;

Цей РАГС розташований як і Печерський на першому поверсі житлового будинку. Незважаючи на досить похмурий вигляд будівлі, всередині все значно краще. Зала хоч і не найбільша, але світла. Персонал суворий може значно затягувати час очікування в черзі.

Оболонський РАГС Києва

Телефон: 044-412-72-61

Адреса: пр. Оболонський 28 В

Режим роботи: Вт, Ср, Чт, Пт, Сб. – 9:00 – 18:00;

Популярний РАГС для церемоній мешканців не лише Оболоні, Троєщини, а й найближчих районів. Фасад зовсім не урочистий. Зал церемоній середнього розміру, оздоблення залу та сервіс теж середнього рівня. Якість освітлення зали погана, система кондиціонування зношена – влітку тут спекотно.

Деснянський РАГС Києва

Телефон: 044-546-69-97

Адреса: вул. Володимира Маяковського 15

Режим роботи: Вт, Ср, Чт, Пт – 9:00 – 18:00;

РАГС розташований на третьому поверсі непрезентабельної будівлі. Зал церемоній великий і світлий, але інтер’єр бідний та “радянський”. Може бути цікавим лише мешканцям сусідніх будинків.

Не рекомендую цей варіант.

Хоча точно запам’ятається)

Святошинський РАГС Києва

Телефон: 044-274-26-76

Адреса: вул. Якуба Коласа 6

Режим роботи: Вт, Ср, Чт, Пт, Сб. – 9:00 – 18:00;

Можна відзначити оригінальний фасад та гарну клумбу біля входу. Розташований на околиці міста.

Зал для церемоній невеликий, світла мало, дизайн не надихає.

Персонал грубий, постійно змушують чекати більше години, навіть за відсутності інших весіль.

Найкраще вибрати інше місце для весільної церемонії.

Які документи потрібні для Рагсу у Києві?

Документи, необхідні для реєстрації шлюбу в РАГСі, можуть незначно відрізнятися залежно від обставин, але в основному для обох сторін повинні надати такі документи:

Паспорти чи інші документи, що засвідчують особу.

Копії свідоцтв про народження.

Заява про укладання шлюбу.

Заява про зміну прізвища (якщо це необхідно).

Довідки про стан здоров’я, що видаються у медичних закладах (у деяких випадках).

Документи про розірвання попередніх шлюбів (якщо вони були).

Також можуть бути потрібні інші документи, якщо одна із сторін не є громадянином України, має обмежені можливості дій або перебуває в іншій складній ситуації. Найкраще звернутися до місцевого РАГС для отримання більш детальної інформації та конкретних вимог.

Що взяти в ЗАГС для весільної церемонії?

РАЦСи Києва: контактна інформація

У день церемонії розпису в РАГСі Києва, окрім найважливішої речі – документів, які необхідно надати для реєстрації шлюбу, таких як паспорти, свідоцтва про розлучення (якщо можна застосувати) тощо, можна взяти деякі додаткові предмети:

Кільця для обміну під час церемонії – це традиційний символ шлюбу. Зазвичай, кожен із партнерів вибирає та купує кільце для свого майбутнього чоловіка заздалегідь.

Рушник є символом того, що ви об’єднуєтеся разом і зробили обіцянку один одному. Рушник може бути як звичайним білим, так і прикрашеним вишивкою, залежно від переваг.

Шампанське та келихи – це традиційний спосіб відзначити свій особливий день. Зазвичай пара відкриває пляшку шампанського і піднімає келихи на честь свого нового шлюбу.

Квіти – це не обов’язково, але багато пар привозять квіти для прикраси залу або просто для того, щоб підкреслити особливість свого дня.

Фотоапарат – щоб відобразити всі важливі моменти дня. Можна найняти фотографа або попросити гостей зробити кілька знімків.

Важливо переконатись, що всі предмети відповідають вимогам РАГСу Києва та їх можна принести на територію закладу. Також варто заздалегідь уточнити правила проведення церемонії та можливі обмеження на кількість гостей.

Ціна весільної фотосесії у Києві

Light

грн. 4500
 • Час зйомки 2 години
 • Виїзна фотосесія або зйомка у фотостудії Amore
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 150-200
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Передача фотографій через файлообмінник

Standart

грн. 6000
 • Час зйомки до 4 годин
 • Фотосесія у студії Amore - 2 години
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 400-600
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Художня ретуш 10 фотографій
 • Резервна копія всіх фото 6 місяців
 • Передача фотографій через файлообмінник

Premium

грн. 12000
 • Час зйомки до 10 годин
 • Фотосесія у студії Amore - 2 години
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 600-800
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Художня ретуш 20 фотографій
 • Дублі всіх фото в чорно-білому
 • Резервна копія всіх фото 1 рік
 • Передача фотографій на USB-flash у подарунковій упаковці
 • Фотосесія Love Story у подарунок (фотостудія Amore)

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності