AMORE - моя фотостудія у серці Лівого берега Києва

Я професійний фотограф, йшов до своєї справи довго та з душею. Моя затишна фотостудія у Києві, відкрита для всіх. Запрошую всіх бажаючих на фотосесію до себе, а також здаю свою фотостудію в оренду колегам фотографам та любителям живої фотографії. На території фотостудії є вся необхідна дорога техніка, апаратура для фоторобіт. З нами на постійній основі, досить успішно співпрацюють багато фотографів та моделей. Це говорить про наявні в нас позитивні умови, які подобаються партнерам.

Переваги фотостудії Amore

Найважливішою перевагою будь-якої фотостудії є те, що в ній є все необхідне для проведення будь-яких творчих знімальних робіт. Відео та фотозйомок. Наша студія не тільки не виняток, а й пряме підтвердження цього. Крім того, нашими додатковими приємними та незмінними плюсами залишаються:

– легкість паркування та вдале розташування фотостудії;

– наявність декількох різних локацій у просторому залі;

– завжди ідеальна чистота та зібраність інтер’єру;

– вся апаратура, що задіюється у фотосесії, завжди у справному стані;

– вартість по кишені кожному фотографу, початківцю та досвідченому;

– простора площа приміщення;

– консультація професійного фотографа;

– затишний простір та дизайнерські рішення інтер’єру.

У фотостудії є кілька тематичних локацій для цікавих зйомок – loft, white, wood, kamin, grey та класична біла циклорама. Ці п’ять дивовижних фонів з деякими додаваннями розбавлять будь-який образ. Любителям холодного мінімалістичного стилю підійде – grey, поціновувачам затишного тепла – домашній wood, королівську неприступність та розкішну вишуканість підкреслить – kamin, богемність сучасному гламуру додасть – loft, а невинні дівочі мрії втілить – white. При бажанні можна додавати та прибирати окремі елементи інтер’єру. До різних свят готуються відповідні локації – до нового року прикрашені ялинки у різних інтер’єрах. Додатково можна купувати в оренду аксесуари для підтримки образу – одяг, взуття, прикраси.

Види студійних фотосесій у Amore

У нашій фотостудії проводяться фотозйомки будь-якої естетичної спрямованості. Це можуть бути професійні сети, сімейні природні фото, зйомка немовлят, портретні роботи. У будь-якій локації можна проводити складні роботи для рекламної діяльності, наприклад, food фотографування, каталожна зйомка одягу для онлайн магазинів та інше. Нерідко у нашій фотостудії роблять фотосесію ню, яка так подобається дівчатам. До мене часто звертаються закохані для створення своєї любовної історії у кадрах (лавсторі) або для проведення весільної фотозйомки. Напередодні свят проводяться тематичні роботи, наприклад – новорічна фотозйомка.

Інтер'єр та локації фотостудії Amore

Локація LOFT

Локация фотостудии Лофт

Локація WHITE

Белая локация Подиум

Локація Kamin

Белая локация Камин

Локація Grey

Фотостудия Amore - Серая

Локація Wood

Белая локация Wood

Циклорама

Фотостудия - локация для влюбленных

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності