Портфоліо Фотографа у Києві - Жені Лайта

Головне завдання портфоліо фотографа – продемонструвати його творчі та технічні навички, стиль та охоплення сфери його роботи, а також залучити потенційних клієнтів та замовників. Портфоліо фотографа має показати його унікальність та якість роботи, щоб переконати потенційних клієнтів у його професіоналізмі та здатності реалізувати їхнє бачення.

Професійне портфоліо має містити різноманітні роботи, які показують фотографа у різних жанрах, таких як портрет, ландшафт, весільна фотографія, фотожурналістика тощо. Також важливо, щоб портфоліо було легким у використанні та доступним, щоб потенційні клієнти могли легко знайти потрібні роботи та зв’язатися з фотографом.

Зрештою, портфоліо фотографа має бути постійно оновлюваним, щоб відображати його останні роботи та творчі досягнення. Це допоможе залучити нових клієнтів та зберегти інтерес старих, показуючи, що фотограф завжди прагне до вдосконалення своєї майстерності та зростання професійного рівня.

Приклади робіт професійного фотографа

Модель Вікторія взяла участь у етнопроекті фотостудії Аморе. Фотосесія у вишиванці зараз дуже популярна.

Локація – студія XXL. Студійна фотосесія для дівчини, яка виграла конкурс краси.

Звіт про весільну прогулянку молодої та стильної пари молодят у популярному місці для весільних фотосесій – парку Межигір’я

Подробиці створення нових фотографій для молодої дівчини у фотостудії Amore

Фотозвіт з весільної прогулянки молодят в улюбленому місці для весільних фотосесій – парку Межигір’я

Студентка медуніверситету Блессінг отримала від свого бойфренда у подарунок фотосесію у студії Amore

Історія одного весільного дня. Фотосесія молодят у вуличній локації Сад. Фотостудія Play.

Фотосесія для стильної дівчини Марини у фотостудії Мімі. Новорічний настрій, різні локації та зміна образів.

Фотозвіт з весільної прогулянки молодят у популярному місці для фотосесій – парку Межигір’я

Дівчина Саша – модель та актриса. Для фотосесії використовували кілька локацій фотостудії Amore, мати приготувала для моделі різні образи.

Весняна весільна прогулянка та фотосесія. Локації було обрано з урахуванням холодної погоди. Вибір зупинили на Оболонській набережній та фотостудії XXL.

Фотосесія для молодої дівчини Ані навесні. Локація біля Дніпра на набережній. Квітучі дерева та кущі стали відмінним фоном для зйомки.

Прогулянка та весільна фотосесія у національних вишиванках. Локація для зйомки – музей Пирогово.

Фотосет для молодої дівчини Насті у моїй фотостудії Amore. Новорічні локації та зміна образів.

Фотосесія у найпопулярнішому місці для весільних прогулянок – красивому ландшафтному парку Межигір’я.

Молода дівчина брала участь у київському конкурсі краси та вирішила поповнити своє портфоліо новими студійними фотографіями.

Фотозвіт з короткої весільної прогулянки та фотосесії у парку біля Солом’янського РАГСу.

Фотосесія вагітності для Олени із чоловіком в інтер’єрі фотостудії Amore. Романтичні образи було обрано з прокату студії заздалегідь. Фотографії сповнять любов’ю сімейний альбом молодої сім’ї.

Індивідуальна фотосесія для дівчини Наталі в інтер’єрі фотостудії XXL. Для зйомки було обрано дві сукні та кілька фотозон.

Фотосесія новонародженої дівчинки Кароліни. Зйомка Ньюборн для маленьких скарбів у фотостудії Amore.

Огляд весільної прогулянки та фотосесії у парку. Часу було дуже мало, тому зйомка проводилася швидко та закінчувалася на території заміського ресторану.

До першого дня народження хлопчика Філіпа батьки підготували подарунок – фотосесію у студії Amore.

Дует скрипачок Amore twins на фотосесії у студії Amore. Дівчата Катя та Даша взяли на зйомку концертні сукні та два види скрипок

Дівчина Даша вирішила подарувати собі та бойфренду будуарну фотосесію в інтер’єрі фотостудії Amore…

Опис прогулянки на набережній Дніпра. Локацією для фотосесії вагітності було обрано Березнякі. Літня сонячна зйомка у стилі casual

Що таке портфоліо професійного фотографа?

Портфоліо фотографа дозволить вам оцінити технічний рівень фотографа, художність та креативність.

Моє портфоліо поділено на групи за видами фотосесій. Ви можете подивитися фотографії в цікавому для вас жанрі, наприклад, весільна фотосесія або Love Story. Вибираючи фотографа, орієнтуйтеся на якість, а не на вартість.

Пам’ятайте, для красивої фотографії мало професійного фотографа, ви теж повинні максимально підготуватися до майбутньої фотосесії. Обов’язковим є стильний макіяж та гарне укладання, певний стиль одягу з дотриманням обраної колірної гами, цікаві аксесуари та головне – чудовий настрій та посмішка!

На сайті професійного фотографа у Києві Жені Лайта ви можете детально вивчити перелік послуг фотографа, портфоліо у різних жанрах,вартістю весільної фотосесії у Києві та загальним прайсом.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності