Бізнес (Ділова) Фотосесія дівчини Юлії

Деловая фотосессия в студии

Ділове фотографування – це серйозна робота, в результаті якої створюється потрібний імідж підтримки престижу. Бізнес-фотосесія може стати в нагоді співробітникам будь-якого статусу, від молодшого персоналу, до топових управлінських посад. Прикладом такої роботи можна назвати нещодавню фотосесію Юлії, яка працює у галузі менеджменту. Ми вибрали стриманий непомітний фон і класичний діловий стиль в одязі. На її обличчі природний макіяж, який чудово виглядає з акуратною зачіскою. У діловому фото ніщо не відволікає від образу Юлії, тому на ній немає прикрас та аксесуарів, що кричать.

Деловая фотосессия девушки
Бизнес фотосессия в студии

Якою має бути бізнес-фотосесія

Вдалі та якісні кадри – запорука успішного образу, що відкладеться в асоціаціях людей. Здебільшого це залежить від професійного стажу фотографа. У проведенні такої роботи їм враховується багато нюансів: для чого саме потрібна фотосесія – для Linkedin, Xing та інших професійних ресурсів, або для розміщення фотографій у загальних джерелах інформації (інтернет, журнали); яка саме сфера діяльності представляється – розваги, дитячі свята, медицина, серйозна управлінська бізнес-модель (від цього залежатиме міміка, загальний стиль, пози та локації); чи є у замовника якась сценарна лінія – наприклад, він хоче знятися в ході роботи, або просто портрет).

Деловая фотосессия в студии Amore

Важливість позування у фотосесії для бізнесу

Емоційний момент дуже важливий, оскільки саме від нього залежить подальша фотосесія. Якщо це представник соціальної галузі, його вираз обличчя має бути доброзичливим і спокійним. Такий образ викликає довіру у людей. Лідерські пози та цілеспрямований вольовий погляд добре підкреслять статус впливового бізнесмена. Медичний працівник, до якого хочеться звернутися, має відкритий погляд і розважливість.

Деловая фотосъемка в студии
Бизнес фотосессия в фотостудии

Який одяг підійде для бізнес-фотосесії

В одязі кращі спокійні та однотонні речі, без помітних елементів. У бізнес-фотосесії використовується строгий лаконічний стиль у бежевих, сірих, синіх кольорах. Червоні жакети чи жіночі костюми у жовтій гамі теж стали частиною сучасності. Класикою залишаються чорні та сині кольори. Діловий етикет не приймає розпущеного волосся та великих прикрас. Чоловікам дозволено годинник, а жінкам маленькі сережки з дорогоцінного металу, мініатюрний ланцюжок. Допускаються обручки і чоловікам і жінкам.

Деловой портрет девушки
Деловая фотосессия в студии
Деловая фотосессия в студии
Бизнес леди в студии
Деловая женщина на фотосессии
Женский бизнес портрет
Девушка в деловом костюме
Портрет возле окна
Женщина с очками
Женский деловой портрет

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності