Фотосесія у Києві. Види та вартість

Вартість послуг фотографа в Києві може бути надто високою. Женя Лайт є винятком і завжди намагається зробити фотосесію доступнішою для своїх клієнтів. Ознайомившись із тарифами далі, ви переконаєтеся, що замовити послуги професійного фотографа – справді дешево. Мої тарифи сформовані на підставі багаторічного вивчення попиту замовників, щоб кожен клієнт зміг вибрати зручний тарифний план.

Є подарункові сертифікати на фотосесію.

Можливі індивідуальні коригування тарифів на ваш запит.

Якісну фотосесію тепер може дозволити собі кожен!

Замовте недорогу весільну, студійну, сімейну, бізнес чи індивідуальну фотосесію у Києві вже сьогодні!

Previous slide
Next slide

Види фотосесій у Києві

Весільна Фотосесія

Найпопулярніший вид фотосесії. Весілля – свято кохання, яке поєднує закохані серця. Фотографії нареченої та нареченого, зроблені цього дня стануть окрасою їхньої квартири, нагадуючи про пережиті емоції. Ці фото будуть подаровані батькам, бабусям, дідусям, усім родичам. Звичайно, вони повинні бути ідеальними.

Фотосесія Love Story

Передвесільна фотосесія – історія знайомства закоханих. Перша зустріч, швидкоплинний погляд, вибух емоцій… Кожна пара унікальна, історія також неповторна. Зйомка Love Story допоможе відновити найніжніші моменти, які наповнять своїм теплом та любов’ю ваш майбутній сімейний фотоальбом.

Індивідуальна фотосесія

Вигляд портретної фотосесії, на якій зображена як правило одна людина. Ви зможете вибрати певний стиль та образ, одяг, макіяж та сценарій зйомки, локацію у моїй інтер’єрній студії Amore, парку, затишному кафе. Фотограф завжди допоможе з вибором та дасть корисні поради. Гарна можливість поповнити особисту колекцію фотографій та портфоліо.

Сімейна Фотосесія

Жанр фотосесії, який дозволяє фотографу відобразити сімейне щастя та тепло стосунків близьких людей. Відмінна можливість провести час разом та поповнити фотоальбом. Я збережу зворушливі миті, покажу вашу сім’ю дружною, люблячою і такою прекрасною, якої ви не очікували.

Вартість студійної та виїзної фотосесії у Києві

Basic

грн. 2500
 • Час зйомки 1 год
 • Фотосесія у студії Amore або на виїзді
 • Бере участь до 4 осіб
 • Кількість фотографій 70-100
 • Попередня консультація фотографа
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Передача фотографій через файлообмінник

Вартість весільної фотосесії у Києві

Light

грн. 4500
 • Час зйомки 2 години
 • Виїзна фотосесія або зйомка у фотостудії Amore
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 150-200
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Передача фотографій через файлообмінник

Standart

грн. 6000
 • Час зйомки до 4 годин
 • Фотосесія у студії Amore - 2 години
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 400-600
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Художня ретуш 10 фотографій
 • Резервна копія всіх фото 6 місяців
 • Передача фотографій через файлообмінник

Premium

грн. 12000
 • Час зйомки до 10 годин
 • Фотосесія у студії Amore - 2 години
 • Попередня консультація фотографа
 • Кількість фотографій 600-800
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Художня ретуш 20 фотографій
 • Дублі всіх фото в чорно-білому
 • Резервна копія всіх фото 1 рік
 • Передача фотографій на USB-flash у подарунковій упаковці
 • Фотосесія Love Story у подарунок (фотостудія Amore)

Додаткова інформація:

 • Передплата:
 • – бронь весільної дати будь-якого тарифу – 20 % від загальної вартості замовлення.
 • – бронь дати та часу індивідуальної фотосесії – 50% від вартості
 • Сума, що залишилася в день фотозйомки.
 • Час виконання замовлення – 15 – 30 календарних днів (залежить від сезону та завантаженості фотографа)
 • Можлива швидка обробка та передача фотографій за 3-5 днів. Опція Експрес + 20% вартості замовлення
 • Конфіденційність + 500 грн.
 • Вихідники фотографій у RAW + 500 грн.
 • Оплата входу в музеї, парки, оренда фотостудії (крім Amore) не включені у вартість фотосесій та оплачуються окремо.
Корисна інформація

Фотосесія у Києві - з чого складається

Портрет женщины

Які бувають види індивідуальних фотосесій

Портретна фотосесія має на увазі проведення зйомки з однією людиною – моделлю. Кількість образів не обмежена, можлива зміна фонів та локацій. Вся увага на 1 головному об’єкті – будь то жінка, чоловік чи дитина. Тому розділимо їх на підвиди:

Жіноча фотосесія – головним об’єктом тут є жінка чи дівчина. Образ обмежений лише фантазією моделі. Зйомка може бути ніжною, романтичною або навпаки суворою та сексуальною.

Чоловіча фотосесія – головний тут, звичайно, чоловік. Місцем для зйомки може бути вулиця в літній день або інтер’єрна фотостудія з дизайном у стилі лофт. Часто чоловіки обирають суворі, ділові образи – іміджеві фотосесії, бізнес-портрети.

Дитяча фотосесія – можна розділити на групи за віком дитини. Починаючи із фотосесій новонароджених (newborn) до дітей-підлітків. Образи для фотосесії зазвичай вибирають батьки: від просто ошатних до костюмів казкових героїв. Найкращою локацією буде фотостудія з гарним дитячим залом.

Які бувають види групових фотосесій

Тепер обговоримо фотозйомки за участю двох та більше людей. Ці фотосесії можуть проводитись як у фотостудії так і на вулиці. Головне завдання тут – показати взаємини людей, справжні емоції. Можна виділити такі види:

Весільна фотосесіяце особливий вид фотозйомки, який покликаний відобразити важливі та незабутні моменти весільного дня. Вона є однією з ключових частин весільного заходу та дозволяє молодятам зберегти пам’ять про свій особливий день на все життя.

Love Story фотосесіяце тип парної фотосесії, який захоплює моменти історії кохання та романтики між двома людьми. Це не просто зйомка звичайних фотографій, а спроба зафіксувати емоції, почуття та взаємодію пари.

Сімейна фотосесіяце процес створення красивих та значущих фотографій, на яких сім’я виглядає щасливою та єдиною. Зазвичай фотосесія проводиться на відкритому повітрі або у затишній домашній обстановці. Фотограф працює сімейною групою, захоплюючи індивідуальні портрети кожного члена сім’ї та спільні фотографії всіх разом.

Фотозйомка вагітностіце спеціальна зйомка, де вагітна жінка стає головною героїнею. Вона створюється для зйомки цього особливого періоду життя, щоб зберегти пам’ять про вагітність і прекрасне очікування нового життя.

Послуги та ціни
Послуги та ціни

Як формується ціна (вартість) фотосесії у Києві

Вартість фотосесії може залежати від багатьох факторів. Нижче ми розберемо кілька основних компонентів, що формують остаточну вартість конкретної фотозйомки.

Обладнання

Кожен професійний фотограф використовує у своїй роботі безліч дорогої техніки: топові повнокадрові фотоапарати, світлосильні об’єктиви, спалахи, відбивачі, штативи, карти пам’яті. Обов’язково наявність потужного комп’ютера, профі монітора з IPS-матрицею (для роботи з кольорами, відтінками, чіткістю). Іноді вартість всього набору обладнання іноді може зрівнятися з ціною авто середнього класу.

Досвід та навички

Важко оцінити сукупну вартість багаторічного досвіду, набутих практичних навичок на різних видах фотосесій, відвідування майстер-класів та різних курсів, які коштують недешево. Навіть наявність топової фототехніки, без досвіду та навичок не дозволить досягти відмінного результату.

Маркетинг

У кожного професіонала є разові та постійні маркетингові витрати. Розробка, створення та підтримка персонального веб-сайту, планування маркетингової стратегії, оплата рекламних акцій онлайн та офлайн. Загальні витрати можна порівняти із вартістю фототехніки.

Проектні витрати

Кожна конкретна фотосесія складається зі списку індивідуальних витрат: оренда фотостудії, покупка реквізиту, послуги візажиста, прокат суконь та інші. Все це впливає на загальну ціну фотосета.

Професійна фотосесія. Переваги

Незважаючи на те, що сучасні фотоапарати з кожним роком стають все більш досконалими та простими у використанні, люди не перестають користуватися послугами професійних фотографів. Саме вони відбивають на плівці всі урочисті, відповідальні та суттєві події життя. Економія на професійних послугах зазвичай стає причиною сварок у сім’ї, тривалих суперечок та переживань. Кольорові розмиті плями на фото замість чудових образів навряд чи когось потішать. Щоб зробити дійсно якісні знімки, знадобиться професійне обладнання, знання та досвід.
Кожне своє замовлення спеціалісти попередньо проробляють. Вони вибирають стиль та концепцію майбутніх фотосесій. Продумавши і підібравши необхідний одяг для своїх клієнтів та відповідний антураж, вони тим самим формують їхній образ. Для відображення необхідних емоцій у фото професіонал вибере місце для зйомок, створить потрібну обстановку і проведе фотосесію в нестандартних умовах. Всі його зусилля спрямовані на те, щоб подія стала для клієнта яскравою і запам’яталася, а фото з місця подій були наповнені ніжністю і теплом.
Варто зазначити, що подібні завдання зможе вирішити не кожен професійний фотограф. Перш ніж зробити замовлення, рекомендується переглянути його попередні роботи. Всі фотографи мають портфоліо, і якщо зроблені ним знімки сподобалися замовнику, тоді з ним можна співпрацювати.
Професійна зйомка буде проведена якісно, ​​адже фотограф вчасно прибуде до місця урочистостей та приготує все необхідне. Для проведення фотосесії фахівець розробляє певний сценарій, інколи ж і проводить репетицію майбутніх зйомок.
Існують тематичні фотосесії, які користуються особливою популярністю – це зйомки дітей, вагітних жінок та весільних церемоній. Діти непосидючі, їх увагу складно сфокусувати, але професійні фотографи мають величезний досвід спілкування з ними. Фахівцям вдається порозумітися з дитиною будь-якого віку і перетворити нудну для нього фотосесію на захоплююче заняття.
Професіонал зможе показати у фото особливу красу жінки, яка чекає малюка. Для неї буде підібраний бажаний сценарій, що відповідає образу одяг, зачіска, макіяж.
Не меншого професіоналізму вимагає і фотосесія весіль. Процедуру одруження не можна повторити, тому фотограф повинен зробити якісні кадри.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності