Індивідуальна портретна фотосесія у Києві

Previous slide
Next slide

Що таке індивідуальне фотозйомка?

Індивідуальна фотозйомка – будь-який вид зйомки, в якій бере участь одна або навіть кілька людей (моделі – є об’єктом фотосесії). Можна фотографувати певну людину чи компанію, залежно від мети та творчого задуму автора.

Існує безліч варіантів сценаріїв фотосесій за стилем, образами, луками та інше. Це чудова нагода втілити ваші фантазії. Хочете побути супергероєм, принцесою або жінкою-вамп? Потрібен діловий портрет для портфоліо чи нові фото для соціальної мережі? Можете взяти різні костюми напрокат та отримати чудові фотографії у заповітному образі.

Місцем для фотозйомки може бути моя інтер’єрна фотостудія Amore або локація на природі. Все залежить лише від ваших уподобань.

Останні індивідуальні фотосесії

Портретна фотосесія на природі

Літня індивідуальна фотосесія для дівчини Даші в локації Сад, оформленої в студії Play.

Портретна фотосесія у студії Мімі

Студійна індивідуальна фотосесія для дівчини Марини. Інтер’єр та локації фотостудії Мімі

Індивідуальна фотосесія в XXL

Індивідуальна фотосесія дівчини Наталії у новорічних локаціях фотостудії XXL.

Ціна індивідуальної фотосесії у Києві

Basic

грн. 2500
 • Час зйомки 1 год
 • Фотосесія у студії Amore або на виїзді
 • Бере участь до 4 осіб
 • Кількість фотографій 70-100
 • Попередня консультація фотографа
 • Усі фотографії в базовій обробці
 • Передача фотографій через файлообмінник

Портретна фотосесія: яскрава індивідуальність та стиль

Стройная девушка возле окна

Види індивідуальної фотосесії

Фотографія – це дзеркало вашої індивідуальності. Професійний фотограф знає як створити образ, який на фото передасть характер, відобразить настрій, навіть думки. Індивідуальна фотосесія у Києві є популярною послугою у жінок та чоловіків. Фотограф розкриває унікальність моделі за допомогою художніх засобів: світла та тіні, колірних відтінків, вибору крупності планів. Яка фотосесія потрібна саме вам?

Традиційна портретна фотосесія. Найпопулярніший вид індивідуальної фотосесії у Києві. Все за канонами портрета: людина дивиться прямо в камеру, акцент на особу. Фото традиційно кадрується на дві третини. Досвідчений майстер на фотосесії виставляє світло у фотостудії, допомагає зайняти позу, що підкреслює переваги моделі. Затребувані портретні фотосесії на пленері, вулицях міста.

Портретна фотосесія у навколишньому середовищі. Професійний фотограф робить портрет героя в природній для нього обстановці: педагог веде урок, лікар працює у лікарні. Зйомка фото може бути постановочною. Репортажна портретна фотосесія вважається трудомісткою.

Ділова портретна фотосесія. Солідний бізнес портрет представляє значущість для тих, хто мріє про підвищення кар’єрними сходами. Такі фото потрібні держслужбовцям, керівникам, менеджерам Києва. Винятково строгий стиль фотосесії, потужний образ.

Beauty та Fashion портретна фотосесія. Обов’язкові елементи фотосесії у локаціях фотостудії: креативний make-up, нестандартна зачіска, дизайнерський одяг. Фотографії стануть підмогою у підготовці портфоліо актрис, снепшоти для  моделей-початківців. Необхідна високоякісна ретуш фотографій. Зйомка Beauty та Fashion фото у Києві під силу майстрам високого рівня.

Як вибрати місце для індивідуальної фотосесії?

Вибираючи точку для портретної фотосесії, відштовхуйтесь від завдань. Ділові та fashion фотосесії у Києві краще проводити у фотостудії. Якщо хочете підкорити аудиторію фотографіями з європейським шармом, зробіть зйомку фото в аутлет-містечку Мануфактура. Для стилізованих фотосесій ідеальним є Національний музей «Пирогово». Все залежить від мети фотосесії.

 

Топ-5 популярних місць для індивідуальної фотосесії:

1. Професійна фотостудія у Києві з продуманими локаціями. Тут все найнеобхідніше для зйомки портретів. Передбачені технічні тонкощі: світло, відбивачі, фони для зйомки у фотостудії, що гарантують на фотосесії комфортну взаємодію фотографа та моделі.

2. Ботанічний сад Гришка. Сто тридцять гектарів природи у серці міста. Розкішні фотографії для зйомки портретів подарує період цвітіння магнолій, розкішної сакури, затишного бузку.

3. Центральна частина Києва. Поза конкуренцією для зйомки Андріївський узвіз: церква, оглядовий майданчик, старовинна архітектура. Воздвиженка примітна різнобарвністю європейських будиночків. Контрактова площа Києва — це атмосферні фотографії на фоні оглядового знакового колеса. Тим, хто віддає перевагу суворості та лаконічності, рекомендую фото в бізнес-центрі «Торонто».

4. Стильні кафе та ресторани. Найкраще місце для зйомки фотоконтенту для соцмереж. Потрібно забронювати потрібний столик, погодити час проведення фотосесії. На піку популярності вечірні фото у кафе Києва.

5. Київське море – нестандартна локація для зйомки. Сосновий ліс, піщані береги, підходи до води. Можна орендувати яхту: вітер, локони, що розвіваються… Уявили?

Повний вибір локацій дивіться у блозі на сайті. Фінальна вартість розраховується індивідуально.

Женский портрет в студии
Мужская фотосессия в Киеве

Як підготуватись до індивідуальної фотосесії?

Я розумію, що портретна фотосесія у Києві — це хвилююче, тим більше у фотостудії. Допоможу, підкажу, пораджу. Обговоримо бажаний результат зйомки та образи.

Головне для отримання різнопланових фотографій – ідеї. Їх сила-силенна як для дівчат, так і для чоловіків. Про чоловічі фотосесії хочеться сказати окремо.

Стильні чоловічі фотосесії — затребуваний напрямок. Це може бути елегантний чорно-білий портрет у фотостудії, харизматичний бізнес образ, отриманий в результаті фотосесії в діловому центрі. Набирають популярність чоловічі фотосесії у фітнес-клубах, які демонструють на фотографіях рішучий образ, спортивну міць. Попередньо необхідно домовитись зі спортивним центром, обговорити вартість.

Для фотографа з власним стилем та значним досвідом на фотосесії немає непосильних завдань.

Індивідуальна фотосесія: принципи успіху

Я не просто запропоную локації для фотосесій у фотостудії та на природі. Я покажу, які фотографії виходять у конкретних точках з певних ракурсів.

Хвилюєтеся, що будете на зйомці портрета почуватися скуто? Відпрацюємо пози, які покажуть вас на фото найбільш виграшно.

Переживаєте, що в гардеробі немає одягу, що підходить для фотосесії? Підберемо, і не один варіант: налагоджено контакти з сервісами, що надають за гідною вартістю одяг в оренду. Передбачимо вибір під конкретні локації.

Турбуєтеся, щоб ваш образ фотосесії був ідеальним? Перед зйомкою у фотостудії підключимо до процесу досвідчених стилістів, грамотних візажистів. Вони знають як деталі збагачують фотографії.

Підсумкова вартість залежить від багатьох факторів. Я зроблю все, щоб ваша портретна фотосесія стала незабутньою. Передзвоніть мені, ми обговоримо образи для вашої найкращої індивідуальної фотосесії.

Додаткова інформація

 • Термін виконання Вашого замовлення – від 15 до 30 календарних днів
 • Зробити готові фотографії позачергово за 2-3 дні +20% до загальної вартості
 • Оплата входу на територію музею, парку, оренди студії (крім студії Amore) у вартість послуг не входить
 • Додаткова ретуш: видалення дефектів шкіри/плям, невелика пластика – 100 грн/фото
 • Передоплата за бронювання дати – 50%
 • Конфіденційність + 500 грн.
 • Вихідники фотографій у RAW + 500 грн.
 • У вартість включено 30% знижку за моє право використання фотографій у відкритих джерелах

Чому варто вибрати Женю Лайта

За час своєї кар’єри як фотограф, успішно провів понад 700 індивідуальних фотосесій і з кожним місяцем ця цифра тільки зростає. Вибираючи мене як свого фотографа, ви покладаєте довіру, якою ніяк не можу нехтувати. Мені завжди вдається виправдати надії та очікування. У роботі зі мною Вам буде легко і просто віддатися емоціям та забути про всі інші турботи. У будь-якій ситуації – я готовий допомогти, підказати та виставити Вас як професійну модель для отримання ідеального знімка. До слова про причини, через які варто вибрати саме мене, як Вашого фотографа, звичайно, це досвід та вартість моїх послуг.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності