Подарунковий сертифікат на фотосесію

Индивидуальная фотосессия - Фотограф Женя Лайт

Я професійний фотограф, пропоную подарунковий сертифікат як незвичайний сюрприз для Ваших близьких. Він дає право на проведення будь-якої фотосесії у моїй студії Amore у Києві або в будь-якому іншому примітному місці. Наприклад, виїзна фотосесія на природі чи в міських умовах. Подарунок як сертифікат на фотосесію, має свої позитивні нюанси:

– економія часу – не потрібно витрачати час на пошук професійного фотографа та фотостудії;

– економія сил – сертифікат у дизайнерському оформленні доставляється усміхненим кур’єром, електронною поштою, або за допомогою месенджерів;

– ексклюзив – подарунок справді індивідуальний і на все життя!

За сертифікатом може бути проведена індивідуальна фотозйомка, створення сімейних, любовних та робочих фотоісторій. Вибір локації повністю виходитиме з побажань замовника – можна додати в інтер’єр додаткові елементи, можна що-небудь прибрати. 

Подарунковий сертифікат можна придбати особисто у моїй фотостудії, або замовити онлайн на сайті. Сам сертифікат зроблено в авторському стилі, подається в дизайнерському конверті, всередину якого вкладено вітальні побажання та іменне звернення.

Вартість сертифікату на фотосесію

Basic

грн. 2500
  • Час зйомки 1 год
  • Фотосесія у студії Amore або на виїзді
  • Бере участь до 4 осіб
  • Кількість фотографій 70-100
  • Попередня консультація фотографа
  • Усі фотографії в базовій обробці
  • Передача фотографій через файлообмінник

Що входить у вартість сертифіката

Подарочный сертификат

Усі послуги, зазначені в сертифікаті, надаються безкоштовно. Доповнення є, та оплачуються окремо за бажання. У подарунковий сертифікат повного комплексу входить весь спектр необхідних заходів:

вичерпна консультація зі мною, відповіді на всі питання;

допомога із позуванням – рекомендації;

зміна та підбір образу (у випадку, якщо клієнт не знає що йому могло б сподобатися);

ретушування та корекція відібраних кадрів;

збереження проведеної фотозйомки на цифровий носій – флешка чи диск.

Готові оброблені фотографії можна буде забрати за два тижні після зйомки.

Додаткові послуги з окремою доплатою

Додаткові послуги – справа добровільна та не обов’язкова. За бажанням замовника, за них можна розрахуватись на місці, але домовлятися про них необхідно заздалегідь. таким чином окремо оплачується робота стилістів – створення професійного стійкого макіяжу, зачіски, підбір аксесуарів. Як допоміжні засоби, можна брати в оренду будь-яке приладдя для фотозйомки – перуки, прикраси, аксесуари, взуття, одяг.

Виїзна фотосесія в іншій фотостудії можлива, але її оренда має бути оплачена та заброньована до обраної дати. За доплату пропоную ексклюзив, як пам’ятний фотоальбом у цифровому вигляді, з накладенням ліричного музичного оформлення. Будь-які фотографії, що сподобалися будь-якого розміру, можу надрукувати відповідно до прайсу.

Інші нюанси

Сертифікат на фотосесію

Подарунковий сертифікат дозволяє провести дуже важливу в житті будь-якої жінки фотосесію вагітності. Це хвилююча життєва подія, яка назавжди залишиться в її пам’яті як частина сімейної історії. Дитяча фотосесія завжди буде незамінним, і пам’ятним подарунком для будь-якої молодої сім’ї. Фотосесія новонароджених вважається однією з найскладніших робіт. У ній я враховую ресурси малюка і мами, яка втомилася, така фотозйомка не повинна бути довгою і стомлюючою. Тому така фотосесія проводиться мною дуже обережно та максимально делікатно.

Діє подарунковий сертифікат упродовж одного року. За цей час можна обрати дату, продумати образ. Фотосесія може бути проведена у будь-який час з дев’ятої ранку до дев’ятої години вечора. Про бажання провести фотозйомку за подарунковим сертифікатом, повідомляється за два тижні до її передбачуваного початку.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності